کواد کوپتر اسباب بازی ارزان که برای کودک قصه می گوید

قیمت کواد کوپتر اسباب بازی ارزان فقط حدود 50-60 یوان است. حتی کوادکوپتر اسباب‌بازی پیشرفته مجهز به عملکردهایی مانند انتقال بلادرنگ WIFI (FPV) یا نگهداری ارتفاع، قیمت اغلب کمتر از 200 RMB است.

در مقایسه با پهپادهای GPS که بیش از 2000 RMB قیمت دارند، اولین انتخاب برای مبتدیان قطعا کوادکوپتر اسباب بازی است.

قدرت تخریب کم: پهپاد GPS توسط یک موتور بدون جاروبک هدایت می شود که قدرتمند است. اگر ضربه بخورد، عواقب جدی خواهد بود.

اما کوادکوپتر اسباب بازی از یک موتور بدون هسته با قدرت ضعیف استفاده می کند و در صورت ضربه زدن احتمال آسیب کمتری وجود دارد.

علاوه بر این، طراحی ساختاری کواد کوپترهای اسباب بازی فعلی بسیار ایمن و دوستانه برای کودکان و مبتدیان است. بنابراین، حتی اگر مبتدیان مهارت چندانی نداشته باشند، به سختی باعث آسیب می شوند.

تمرین آسان: کوادکوپتر اسباب بازی امروزی آستانه کنترل بسیار پایینی دارد و بدون هیچ تجربه ای به راحتی قابل یادگیری است.

کواد

بسیاری از کوادکوپترها اکنون دارای یک فشارسنج برای تنظیم ارتفاع هستند بنابراین لازم نیست نگران باشید که کوادکوپتر خیلی بالا یا پایین پرواز کند تا به راحتی کنترل خود را از دست بدهد و حتی برخی از آنها عملکرد پرتابی دارند.

کاربران فقط باید فرکانس را جفت کنند و به هوا پرتاب کنند، کواد کوپتر اسباب بازی خود به خود پرواز می کند و شناور می شود. تا زمانی که یک یا دو ساعت تمرین کنید می توانید کوادکوپتر کوچک را به طور پیوسته در هوا معلق کنید.

علاوه بر این یکی دیگر از مزایای کوادکوپتر اسباب‌بازی این است که عملکرد اولیه آن شبیه به یک پهپاد GPS است. اگر با عملکرد کوادکوپتر اسباب‌بازی آشنا هستید، یادگیری در مورد پهباد آسان‌تر خواهد بود.

سبک وزن: از آنجایی که طراحی کوادکوپتر اسباب‌بازی بسیار ساده‌تر از طراحی پهپاد GPS است، حجم و وزن آن می‌تواند بسیار کمتر از پهپاد باشد.

فاصله بین محورهای یک پهپاد به طور کلی 350 میلی متر است، اما بسیاری از اسباب بازی های کوادکوپتر دارای فاصله بین دو محور کوچک تنها 120 میلی متر هستند هر جا که آن را در خانه یا دفتر پرواز کنید، می توانید خودتان پرواز کنید یا می توانید با خانواده خود به تفریح بپردازید.

بنابراین اگر در تجارت اسباب‌بازی فعالیت می‌کنید و می‌خواهید یک اسباب‌بازی را به عنوان ابتدای خط خود انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم کوادکوپتر اسباب‌بازی را انتخاب کنید، اما نه حرفه‌ای و بزرگ‌تر که فقط برای گروه خاصی از طرفداران مناسب است اما نه همه افراد.