لباس کار کارگاهی که در مکان های تاریک از خود نور تولید می کند

اهمیت لباس کار کارگاهی مناسب را نمی توان نادیده گرفت. در واقع بسیاری از سازمان‌ها سرمایه‌گذاری قابل توجهی را بر روی لباس کار کارکنان خود انجام می‌دهند.

بسیاری معتقدند تهیه لباس کار مناسب به آنها کمک می‌کند تا بهره‌وری آن‌ها در محل کار را بهبود بخشد و مهم‌تر از آن محیط کار ایمن‌تری را ایجاد می‌کند.

با این وجود به خاطر داشته باشید که همه لباس های کار یکسان ساخته نمی شوند. در حالی که برخی ممکن است لباس‌های غیررسمی را به اندازه کافی پیدا کنند، مواردی وجود دارد که در آن به پوشیدن ایمنی نیاز است به طور حماسی در مشاغل پرخطر، مانند مشاغلی که در زمینه ساخت و ساز هستند.

پیراهن کار: این رایج ترین لباس کار برای کسانی است که یک خط مشی لباس غیر رسمی دارند. برای مردان، رایج‌ترین آن‌ها، پیراهن‌های یقه‌دار هستند که تعادل کاملی بین راحت و رسمی ایجاد می‌کنند. این شبیه به آستین بلند و کت است.

رایج ترین ماده انتخابی پنبه است که به دلیل هدایت گرما، صافی، دوام و تهویه شناخته شده است. الیاف و ابریشم دست ساز موادی هستند که معمولاً نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

فلیس: بیشتر از دوام بودن پشم گوسفندان انتخابی عالی برای یونیفرم های کار است زیرا دوستدار محیط زیست نیز هستند.

همچنین در مورد انعطاف پذیری قابل توجه است زیرا بسته به نیاز شرکت یا استفاده کننده در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است.

به طور سنتی از پشم گوسفند برای لباس های بیرون از خانه استفاده می شود زیرا توانایی آن در مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت است. برای این نوع لباس کار از پشم گوسفند و الیاف مصنوعی استفاده می شود.

لباس با دید بالا: این یک لباس ایمنی ضروری برای افرادی است که در محیط های تاریک یا در شب کار می کنند. به عنوان مثال: اگر ساخت و ساز در کنار جاده وجود داشته باشد کارگران باید جلیقه های چشمی بپوشند که دیدن آنها را حتی از دور آسان می کند.

همانطور که از نام آن پیداست، برای بهبود دید ساخته شده است. آنها اغلب به شکل تی شرت، ژاکت، کت و حتی کلاه در دسترس هستند.

اگر به دنبال پیراهن کار و سایر انواع لباس های ایمنی هستید، نیازی نیست بیشتر به دنبال آن باشید. در The Coalface را بررسی کنید و مطمئناً از دیدن گستره وسیع لباس کار ما خوشحال خواهید شد.

در طول سال‌ها ما یکی از نام‌های مورد اعتماد مشتریان خود در نیو ساوت ولز بوده‌ایم و به ما شهرتی بخشیده‌ایم که رقابت با سایر بازیکنان دشوار است.

امروز از وب سایت ما دیدن کنید و مطمئناً از دیدن طیف گسترده ای از گزینه های لباس که برای مشاغل مختلف مناسب هستند خوشحال خواهید شد.