عجیب ترین کفش رسمی مردانه تبریز به بازار آمد

به ندرت به پاهای خود  و کفش رسمی مردانه تبریز توجه زیادی فراتر از زیبایی شناسی می دهیم.

تخمین زده می شود که در طول عمر متوسط ما از پاهای خود برای راه رفتن معادل پنج برابر محیط زمین استفاده می کنیم.

کفش‌ها ممکن است در واقع مهم‌ترین بخش لباس یک فرد باشند، زیرا هیچ لباس دیگری نباید به این اندازه دقیق باشد و عملکردهای مکانیکی مهمی مانند انتقال وزن بدن را انجام دهد.

به غیر از ناراحتی فوری پا، کفش نامناسب یا نادرست ممکن است منجر به مشکلاتی در ساق پا، زانو، باسن و کمر شود.

علاوه بر این زمین خوردن که می تواند عواقب ناگواری در افراد مسن داشته باشد – در میان کسانی که کفش نامناسب دارند بیشتر دیده می شود.

کفش های خوب عبارتند از:

یک کفش خوب ویژگی های زیادی دارد. به طور معمول قیمت عاملی نیست زیرا یک کفش خوب ممکن است ارزان تر از یک کفش نامناسب باشد و مارک های معروف تضمینی برای یک کفش با کیفیت نیستند.

باید یک بند قابل تنظیم مانند توری یا Velcro وجود داشته باشد که امکان تنظیم بسته به نیاز فرد را فراهم کند.

کفش

تکیه گاه پاشنه کفش جام پاشنه باید نرم و ثابت باشد و از حرکت عمودی یا افقی پاشنه جلوگیری کند.

باید فضای کافی (هم عرض و هم عمق) در جلوی کفش برای انگشتان پا وجود داشته باشد. در طول راه رفتن معمولی پای شما در هر جهت تا یک سانتی‌متر باز می‌شود و طول می‌کشد.

بنابراین باید کفشی را انتخاب کنید که به اندازه عرض انگشت شست بلندتر از بلندترین انگشت شما باشد.

ارتفاع پاشنه کفش نباید بیشتر از 2.5 سانتی متر باشد. در غیر این صورت، پاشنه و مچ پا ناپایدارتر می شوند و در نتیجه مستعد پیچ خوردگی و درد جلوی پا می شوند.

کفش‌های خود را کنترل کنید و کفش‌هایی را که خیلی کهنه شده‌اند دور بیندازید، زیرا اغلب برخی از عملکردهای اصلی خود را از دست داده‌اند.

ادامه دویدن با کفش های فرسوده، استرس و ضربه به پاها و مفاصل شما را افزایش می دهد که می تواند منجر به آسیب های ناشی از استفاده بیش از حد شود. پیشنهاد می شود که هر 500 تا 650 کیلومتر (300-400 مایل) یک جفت کفش دویدن تعویض شود.